| Raresik a întrebat:

am si eu o intrebare. cum sa dezvirginez o fata. sa o doara cat mai putin. sa fie placerea maxima(pentru ea). sunt anumite pozitii sau anumite secrete laughing? dau fundita;*

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ea vrea? Știe că tu întrebi aici?
Nici tu nu ești pregătit să faci acest pas.
Cu multă tandrețe.
Pa, pa.

| Rayyy a răspuns:

Cu foarte foarte multa rabdare!
Prima data, trebuie sa ai mare grija cu ea, sa o intrebi mereu cum se simte, daca ii este bine, daca vrea sa va opriti.

| Cătălina a răspuns:

In caz ca nu stiai, prima data va fi dureros pentru ea, oricat de mult ti-ai dori sa nu o doara, nu vei putea impiedica asta. Incearca sa fii cat mai prudent, cat mai atent, astfel incat sa nu o doara asa tare. Distrage-i atentia, dar nici nu o sufoca. Sopteste-i vorbe frumoase in timp ce o saruti si o mangai. Nu este greu. Secretul este sa fii grijuliu cu ea si rabdator, nu va uita momentele astea niciodata. Cat despre pozitii ce pot sa spun, cea mai indicata este pozitia misionarului.

Succes.

| inger02 a răspuns:

Pai trebuie sa fi pasional cu ia sa o iei usurel pentru ca daca eu bagi tare o va durea. fi tu insati dar mai bland.e prima data totusi

| deviant18 a răspuns:

Pai in primul rand daca zice ca o doare, te opresti. si cea mai buna pozitie pentru dezvirginare ar fi pozitia misionarului. http://www.google.ro/......tp?/imgres r:6, s:20&biw=1280&bih=618 uite si exemplul. placerea maxima pentru ea la primul contact nu prea cred ca o sa fie [cel putin multe din noi spun asta] asa ca mai multe sfaturi decat atat nu am sa iti dau. bafta la dezvirginat!

| Delire a răspuns:

Buna! pentru inceput cred ca ar trebui sa stii ca pentru o fata prima oara doare, deci nu prea are cum sa simta placere maxima, dar placere are...si pozitia misionarului e cea mai potrivita! incearca sa fii cat mai bland ca sa nu o doara f tare! succes!:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti dai niste pumni ca sa uite de durerea pasaricii