| Allex7 a întrebat:

Buna TPU am si eu o intrebare... Daca cineva cunoaste o fata adica au vorbit pe mess o cunoaste prin web au vorbit mult amandoi, ajung sa se intalneaca pentru prima data se imbratiseaza apoi baiatul ar trebuie sa o sarute pe buze? sau sa nu mearga asa departe

6 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Daca ceea ce a fost pana sa se intalneasca fata in fata le permite asta,da!
Daca nu au discutat asa liber,daca nu au ajuns asa departe,poate ca ar fi o greseala!
Da,se spune ca baiatul trebuie sa fie indraznet,dar poate ca e mai bine,la prima intalnire sa menajeze sensibilitatea fetei!
De altfel,intreaga atmosfera a acestei intalniri este un indiciu clar a ceea ce ar trebui sa faca, macar in ultima clipa cand isi iau ramas bun!
Deci, timp ar fi sa inteleaga ce ii este permis si ce nu!
Mult noroc!

| Lilia2621 a răspuns:

Cred ca ar trebui, iar daca ea zice ca prea se grabeste, atunci ramine pe alta data, dar cum e generatia noatra nu prea exista fete care vor sa astepte. Depinde si de fata. Dar cred ca ar trebui sa o sarute.

| Allex7 explică:

Ei nu sau vazut este pentru prima oara... ea ii spune lui ca-*l iubestre mult a facut multe pentru el

| LittleDrop a răspuns:

Depinde si de ce va doriti, adica [,] daca va doriti asta, depinde de cat de mult timp va cunoasteti, daca iti permiti sa mergi atat de departe. Dar totusi ar fi dragut ca la despartire sa va sarutati.happy

| Adda_5780 a răspuns:

O sa iti dai singur seama daca si ea vrea lucrul asta. eventual o sa-ti zica sau o sa ia chiar ea initiativa; din moment ce va intalniti te place. deci ai putea sa o saruti, nu cred ca ar fi ceva gresit. succes

| mafia_8873 a răspuns:

Da sa o sarute dar cu pasiune