| ...:::.danut.:::... a întrebat:

am si eu o intrebare daca iti bagi degetul in vagin [te joci sau...intelegeti voi] poate vedea doctorul? mersi!

6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Daca iti rupi himenul, da. Si nu poate face diferenta daca himenul a fost rupt de un deget sau de un penis.

| TąNyą a răspuns:

Dacă himenul se rupe, da. Doctorul ginecolog işi poate da seama dacă a fost o masturbare sau un contact sexual.
Incearcă să nu-l bagi adânc dacă tot te joci.

| Liada a răspuns:

Daca esti neatent si spargi ceva...atunci da...

Răspuns utilizator avertizat
| oana_8373 a răspuns:

Doar daca o dizvirginezi pe fatawinkingfi atent

| sexpert2007 a răspuns:

Depinde de deget depinde cat de adanc ai bagat degetul si asa mai departe daca pe tine nu te-a durut nu a curs sange si nu ai bagat degetul pana in capat inseamna ca himenul nu e rupt si deci nu-si poate da seama, cu toate astea asa cum ma mai spus himenul se poate rupe si accidental asa ca o mai poti intoarce chiar daca doctorul sustine ca e rupt

mai multe detalii PM sauYM