| anonim_4396 a întrebat:

Daca bagi putin degetul in vagin,iar ea e virgina, se intampla ceva?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

In afara procesului de masturbare a ''pasaricii'' respective, NU se va intampla nimic altceva nici in privinta HIMENULUI si nici a DEGETULUI, in cazul in care penetrarea vaginului este efectuata cu multa grija si atentie. Sanatate!

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

S-ar putea sa ramai fara unghie la deget. Este ceva acolo, inauntru, care mananca unghii. Tu te gandesti la degetul tau in loc sa te gandesti la ea, că ii poti crea indispozitie sau altceva mai rau?

| Violleta2022 a răspuns:

Daca nu te-ai spalat pe maini cu apa calda si sapun inainte sa-l introduci, da, poti sa-i provoci infectii.

| MademoiselleCosmina a răspuns:

Nu se intampla nimic. Doar un deget nu dezvirgineaza.

| vampyremisa a răspuns:

Nu... majoritatea fetelor nu mai au himen intact pana la adolescenta oricum. daca ai degetul murdar sau infectat atunci da, se intampla sa ii dai si ei infectia.

| Robert1002 a răspuns (pentru vampyremisa):

Daca e virgina zic, se intampla ceva cu degetul?

| Plato a răspuns (pentru Robert1002):

"Se intampla ceva cu degetul?" laughing
Da, iti ramane acolo.
Ce sa i se intample degetului?

| vampyremisa a răspuns (pentru Robert1002):

Nu... daca nu cumva are ghinionul sa aiba un himen cu microperforatii si tu i l-ai rupt si a sangerat, nu s-a intamplat nimic. Nu te panica.