| AnaMariabby10 a întrebat:

Sa incep direct si pe scurt. M-a prins fratele meu cand faceam sex cu prietenul lui. Am intrat in pamant de rusine, cu toate ca eu stiu multe despre el. Nu stiu cum sa ma port si cum sa reactionez,, dar pe langa faptul ca mi e teama sa nu ii zica lui tata, ma simt suuper jenata straight face
Dati-mi cateva sfaturi, va rog!

9 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Si ce poti sa faci? Faptul e consumat, eventual poti vorbi cu el sa nu-i zica tatalui tau.

| Violleta2022 a răspuns:

Deschide gura si clarifica problema, altfel nu vei fi in stare sa-l mai privesti in ochi, sau sa te simti mai bine.
Daca fugi de probleme nu se rezolva singure si risti sa se adanceasca!

| Emilian65 a răspuns:

Poarta-te si reactioneaza ca si cand nu te-ar fi vazut facand sex cu prietenul lui. Daca incearca sa-i spuna tatalui tau, atunci sari si tu si spune-i ce stii despre el.

| FABULOSUL6000 a răspuns:

laughing Mor, foarte tare situatie. Ce sa ii spui? Nu ii spui nimic sau ii zici cat de bun e prietenul ala la pat.Esti mare, vaccinata si poti sa faci sex cu cine vrei tu.Nu cred ca o sa te urecheze cineva pentru asta.

| UnBroken2016 a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

Crezi ca una mare si vaccinata mai pomenea de °tata°?

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru UnBroken2016):

Vezi intrebarile, zice de facultate.Da, intreaba daca e genul de fata care a fost tinuta din scurt.

Răspuns utilizator avertizat
| Nujtiu a răspuns:

Porn Moive:Eu zic sa-i oferi un blowjob fratelui tau poate tace happy

| anoimm a răspuns:

Vb normal sau lamurestel ce si cum spenei niste minciuni ceva.