| EvaTramell a întrebat:

De ce baietii sunt asa de nehotarati cand vine vb de o fatastraight face. odata vreti odata nu oh go on. hotarati-va si voi happy
Vreau pareri

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Baietii se plang ca nu le inteleg pe fete,fetele nu pricep de ce sunt nehotarati baietii...
Stii,baietii,toata viata lor,pana la un moment dat,au crescut cu ideea ca fetele sau sunt proaste,sau sunt... fete,ceva ce nu are legatura cu lumea lor,cu masinile lor de curse,cu fotbalul,cu skate board-ul,cu extraterestrii,etc.
Si,deodata,o privire a unei fete,doi ochi mari privindu-i cu atentie,ii emotioneaza,ii fac sa nu se mai simta in largul lor,ii fac sa se piarda si sa nu mai stie ce se intampla cu ei.
Pentru orice baiat,momentul asta e greu,il bulverseaza si il zapaceste,cum adica,se intreaba singur,imi poate place de o... fata?!?
Toata scara lor de valori e data peste cap,trebuie sa accepte mai intai,in sinea lor,ca le place de fata respectiva si apoi,timid si pierzandu-se la fiecare vorba,vor incerca sa se apropie de fata ce le e draga.
Este orgoliul lor, este noutatea sentimentelor, e surpriza ca li se intampla sa se indragosteasca sau sa le...placa o fata.
Deci,asteapta,nimic altceva nu ai de facut.
Lasa-i pe baieti sa se hotarasca ce vor si, daca se hotarasc mai greu si te saturi de asteptat, inainteaza.Nu te opri decat atunci cand simti TU ca merita!
Mult noroc!

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat