| anonim_4396 a întrebat:

Daca nu se inventau baietii, fetele ce faceau? Vreau pareri. happy

17 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

Mancau mai mult si se aranjau mai putinhee hee

| Musique a răspuns:

Și cum bărbatul s-a inventat prima dată... laughing)

| Crucified a răspuns:

Ba frate...aceasta intrebare nu e legata de "sex" raised eyebrows

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

...dispăreau.

| 1Mihai1 a răspuns:

Ce se făceau băieţii fără fete?

| i86e2 a răspuns:

Se clonau și foloseau strap-on-uri. Poate ar fi fost o lume mai bună

| Crucified a răspuns (pentru i86e2):

De ce? fetele sunt mai rautacioase ca baietii sad in principiu fetele sunt cap de afis laughing

| Yosifica a răspuns:

Dar daca nu erau fetele voi baietii ce va faceati?hee hee

| i86e2 a răspuns (pentru Yosifica):

Mai multă labă și ne-am fi tras-o în fund, din nefericire. Bleah, oribil, parcă la fete mai merge homosexualitatea, că e cumva curată, cu chestii de plastic, dar la bărbați e oribil. Mai bine fără sex decât așa. Să fie un fel de castrare generală, dacă tot se ajunge în halul ăla. Am imaginația prea bogată.

| mgtow a răspuns (pentru Yosifica):

Eu sunt un tip mai tanar fata de astia mici care se descurca singur in viata si nu am parte de cineva drag, traiesc singur si trag la greu din propriile puteri iar asta nu inseamna ca mor daca imi lipseste sexul sau buna dimineata din partea ei.

| Yosifica a răspuns (pentru i86e2):

K da poti sa vb si frumoshappy

| mgtow a răspuns (pentru i86e2):

Sunt persoane care nu mai recurg la masturbare si rezista fara sex pana la moarte.

| Yosifica a răspuns (pentru mgtow):

Nu toata lumea este ca tinehappy

| mgtow a răspuns (pentru Yosifica):

Dar macar exista asa cum sunt homosexualii si lezbienele.

| Yosifica a răspuns (pentru mgtow):

Da k te inteleg, dar nu cred ca toata lumea e ca tine mai ales in Romaniahappy

| blueal a răspuns:

Daca nu se inventau baietii nici tu, nici eu si nici multi alti nu ar fi fost azi aici vorbind despre chestia astalaughing. Fiecare are rolul sau, telul sau.Baieti ne sunt jumatatea, teoretic, ne sacaie ne certam cu ei uneori ne vine sa ii strangem de gat dar ne-am fi plictisit fara eilaughing:X