| Vi0letaWhite a întrebat:

Ce iubesc baietii la o fata?thinking
vreau multe pareribatting eyelashes.

Răspuns Câştigător
| Pιxxιε a răspuns:

Pai. Felul in care se comporta, Sa fie frumoasa, Zambetul, Privirea, Sa nu fie obsedata dupa el sau sa il sufoce. O mare importana il are si mirosul fetei si felul de a saruta.Sa ii demonstreze ca il place si ca iubeste.Sa nu ii fie rusine sa se afiseze cu el.Multi baieti se indragostesc de privirea fetelor.culoarea ochilor. Dar acum sa fim si putin mai realisti. Un baiat se uita in special daca fata cu care este are forme, rare cazuri cand nu se uita la asta.Baietii cauta o fata pe care sa o simta aproape, care sa fie sincera si sa vorbesca degajat, fie ca spune lucruri interesante, fie copilaresti.Multi baieti adora felul fetelor de a pronunta unele cuvinte, iar unora le plac fetele care se prostesc.Intotdeauna baietii isi cauta fata care sa ii completeze, dar care sa aiba totusi si ceva in comun cu el!tongue
Sper ca te-am ajutat!happy

10 răspunsuri:
| Ririru a răspuns:

Un baiat cand iubeste o fata, iubeste TOTUL la ea. happy. Asta daca chiar o iubeste.

| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

Majoritatea baietilor corpul!
Mai sunt unii care se gandesc si la suflet si alte calitati!

| fgch a răspuns:

Depinde de baiat. Unii sunt superficiali, si privesc doar aparentele, doar stratul superior(frumusete, forme, etc). In general, aceste relatii tin foarte putin. Unii sunt sufletisti, cauta doar ceea ce este inauntrul tau, personalitatea ta. E adevarat ca aceste relatii tin ceva mai mult, dar pana la urma te plictisesti, pentru ca te oboseste cu "omniprezenta" lui laughing, si ajungi ca tu sa fii cea care se desparte de el. Eu cred ca cel mai bine ar fi sa gasesti pe cel echilibrat, care se gandeste atat la aspect(frumusete, forme, etc) cat si la personalitate, modul de gandire, inteligenta, toate avand un procentaj egal.Aceste relatii ar trebui sa dureze cel mai mult, pentru ca amandoi sunteti atrasi unul de celalalt, atat legat de aspect cat si de sufletwinking

Banuiesc ca in privinta unei relatii ai pus intrebarea

| ionika17 a răspuns:

Ochii si zambetul

| Bianca_2742 a răspuns:

Sa spun o chestie am ajuns la o comcluzie baietii nu iubesc nimic. Ei sunt cu linguseala le place de tine 1, 2, 3 luni si pe urma gta ma refer la unii ca altii toate au si ei alt creier

| ripperstefan a răspuns:

O doamne ce va complicati e simplu oci cu care te priveste gurita cu care te saruta si nasucul cu care te atinge de parca ar fi un catelus. Ș))

| PrInTiShOrUl a răspuns:

Mie unu imi pl la o fata ochii si corpultongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uni baieti iubesc la fete ceia ce ai intre picioare, alti zambetul, ochi, comportamentul si alti corpul...

Răspuns utilizator avertizat
| PreaBunPtLumeaAsta a răspuns:

Vorbitul dulce si alintat si un pic orientat spre glumite inebuneste aproape orice baiat. evident cum arati. sa poti purta o conversatie mai elevata... Sinceritatea nu o apreciaza toata lumea si s-ar putea sa te parlesti. intr-o realtie e bine sa da dar la inceput nu e bine venita.