| angel1797 a întrebat:

Buna tpu..am si eu o intrebare de ce mi-a curs sange dupa ce am facut dragoste cu prietenul meu chiar mai mult decat cand ma dezvirginat mentionez ca nu mai sunt virgina de 8 luni si ca acum6 zile mi-a trecut si menstruatia eu ma gandesc asta este problema ..va rog ajutati-ma... FUNDA

Răspuns Câştigător
| ilovei a răspuns:

Eu nu cred ca esti insarcinatawinking. probabil "a bagat-o" mai brutal,sau ceva de genul,si ti-a facut o mica rana, si de aceea ti-a curs sange. sau daca ti-a bagat degetul inainte se poate sa te fi zgariat(sau daca a facut-o mai demult), iar rana nu a fost complet findecata, si acum ti-a curs sange. daca vrei poti merge la medic, insa daca esti din `97 cred ca ti-e frica sa ii spui mamei tale. daca nu incearca sa mergi singura la spital la ginecologie, iar acolo vei vorbi cu o asistenta, care probabil te v-a ajuta. succes!

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Asa ma gandesc si eu, nu iti face griji

| justmeandmyboringself a răspuns:

Poate esti insarcinata...

| GeaninaInna a răspuns:

Consulta un medic. Funda?