| ionelamarianasiatat a întrebat:

am si eu o intrebare, e bine sa ai orgasm sau nu?

14 răspunsuri:
| Purec a răspuns:

Nu e bine, o sa mori

| andrei213 a răspuns:

La 13-14 ani cat ai tu deja vrei orgasm?laughing

| ionelamarianasiatat explică (pentru andrei213):

Am intrebat si eu asa de curiozitate nu ca vreau sa insinuez ca vreau sa am orgasm la 13-14 ani!
Dar nah unele persoane nu prea inteleg... Nu vreau sa par rautacioasa dar ai inteles gresit intrebarea...

| andrei213 a răspuns (pentru ionelamarianasiatat):

Nu ai fost rautacfioasa ai dreptatehappy SCUZA-MA.happy Chiar credeam ca o sa ma injuri pentru. faza asta dar nu a fost asa, inca odata SCUZA-MApuppy dog eyes

| ionelamarianasiatat explică (pentru andrei213):

Ma bucur ca macar unele persoane de pe fata pamantului stiu sa-si ceara scuze

| Bl0ndu12 a răspuns:

Nu,de aceea sexul e un sport.

| neutrino a răspuns:

Depinde cand.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru a se ajunge la orgasm sunt 2 metode sex sau masturbare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care o practici? Presupun ca a doua.

| pursisimpluAlex a răspuns:

E bine sa ai squirt blushing

| AstroAlex59 a răspuns:

In general de aia se face sex ca sa ai orgasm

| ItsMatrix a răspuns:

Da e bine happy
In primul rand nu e ceva grav.Cand ai orgasm te simti minunat de bine.
Mai ales daca ti-l da iubitul tau.
Nuti fa griji

| puffy04 a răspuns:

Cand ai o viata sexuala regulata cu un barbat pe care il iubesti(la o varsta adecvata, bineinteles)sigur ca e bine sa ai orgasm, adica actul sexual practic la orgasm trebuie sa duca.

| Uofficial a răspuns:

Normal ca e bine. atunci te simti cel mai binewinking