| Alina574 a întrebat:

Buna TPU, am si eu o intrebare, e normal sa ma masturbez intr-o baie publica? Ca azi am fost in oras si nu stiu de ce am fost excitata si nu m-am mai putut abtine pana acasa si m-am masturbat intr-o baie publica

19 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Măi Alinuța vezi ca voi fetele sunteti sensibile in zona vaginului, si băile publice nu sunt curate pui mina pe vasul de toaleta duci mina la vagin si iei vreo boala transmisibila sexual, nu te juca cu asa ceva, faci acasa lucruri din astea mai intime nu in public, una e sa mergi la toaleta cand efectiv numai poti te c pe tine, si alta e sa te masturbezi nu era o tragedie daca asteptai pana acasa nu mureai, mai rezistai nu aveai diaree care urgent necesita toaleta ca altfel faceai pe tine, ce varsta ai?

| MarianWLF a răspuns:

Nu stiu daca sa iau in serios ce citesc aici laughing
Nu e mai bine acasa in pat, intinsa intr-o pozitie confortabila?

| AlexSM86 a răspuns:

Dupa cum au mentionat si ceilalti aici, partea cu igiena e cea mai importanta si banuiesc ca esti deja constienta de asta in raport cu toaletele publice.
In afara de asta, ai facut vreun rau cuiva prin actiunea ta? ...nici macar tie. Dupa cum a mai spus cineva, nu esti singura. Pentru unii, sa fie intr-un loc public e chiar un motiv bun pentru asta pentru ca ii excita adrenalina, posibilitatea de a fi descoperiti. Masturbarea e normala si ajuta din multe puncte de vedere. Take care and enjoy!

| Violleta2022 a răspuns:

Nu, nu este normal, ca-i risc masiv de contaminare cu infectii si boli BTS.
Absolut tot ce atingi intr-o toaleta publica este contaminata si infectata,, de aceea este recomandat sa nu-ti atingi organele sexuale cu mana, dupa ce ai atins usa, wc-ul, capacul de toaleta, ca te infectezi cu tot ce-i acolo.

| mihai69 a răspuns:

Baie, sau toaletă? Că e o diferență...

| Alina574 explică (pentru mihai69):

Toaleta

| mihai69 a răspuns (pentru Alina574):

Eh, e cam neigienic în opinia mea. Dar nu e ceva neobișnuit.

| dullcat a răspuns:

Normal este acasa, nu intr-o baie publica, din respect pentru tine si altii, dar mai ales pentru ca te poti trezi cu o infectie de toata frumusetea.

| lpavel a răspuns:

Cum nu eram pe acolo sa te ajut... laughing

| LordCristobal a răspuns:

Am murit de ras de la intrebarea asta.laughing))
Esti nimfomana.laughing)))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci nu sunt singurul care are gandurile asteaaahappy

| Andreibuc a răspuns (pentru anonim_4396):

Vrei sa ti fac oral?

| Cavaler001 a răspuns:

Alții căuta să vă ofere orgasme de care vreți și voi va masturbați de parcă ați trai in jungla.
Poate îți vei reevalua modul de a te bucura de viață.
In 2 e mult mai frumos sa știiwinking

| User123666 a răspuns:

Nu cred ca e adevarat ce spui tu acolo da intr-o baie publica sunt tot felul de microbi.

| Anonim9118 a răspuns:

Wow! Bravo ție ai făcut rău cuiva? Nu atunci totul e ok ....ai fi văzut de vreun băiat de care îți place și de aia că și la noi la băieți e fix la fel...

| everything29 a răspuns:

Daca nu stii cauza normal ca e normal.

| imiplacepepsi23232 a răspuns:

Duci lipsa de flacau adevarat

| Arthurart231 a răspuns:

Daca ai avut grija la igiena e Ok..nu esti singura!

| AminaMariana a răspuns:

Vezi sa nu ramai gravida cu degete si vibratoare, in cel mai rau caz, sau sa faci ciuperci la pasarica, dupa e greu sa le culegi...