| oFataAnonimaa a întrebat:

Este un baiat de care-mi place si am stat cu el intr-o zi (de 2 zile aprox.) si eram beti atunci (da stiu, nu e deloc frumos sa bei mult dar atunci era un chef) si eu in ziua aceea imi dadusem seama ca il plac, in a 2-a zi l-am intrebat daca si-a amintit ce s-a intamplat si a zis da. Cateodata ma alinta cu complimente, dar ieri am fost afara cu el si se comporta ca un porc, si totusi m.a sarutat. Cand m.am uitat in jur nimeni nu era atent ca sa vada chestia asta. Dupa un timp am ramas singuri si i-am zis de ce isi bate joc de mine si el mi-a zis "Pai vrei sa te imbratisez si sa te pup in fata altora?". Dupa l.am intrebat " De ce te comporti parca ti-ar pasa si dupa te comporti de parca nu ti-ar pasa?". El mi-a zis "Pai asa sunt eu." Ajutor, nu stiu ce sa cred...

12 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Si noi cum am putea stii ce vrea baiatul?
Daca se fereste de lume, ori este timid ori nu vrea sa-l vada altcineva, care sa-i spuna iubitei lui.
La betie, se leaga relatiile usor, dar la feld e usor si dispar.

| minrest a răspuns:

Adica vrei sa spui ca te-ai culcat cu el beata? Partea proasta e ca nu mai ai sanse sa devi prietena lui. Partea buna e ca vei fi invitata la petreceri din ce in ce mai des.

| oFataAnonimaa explică (pentru minrest):

In niciun caz nu m.am culcat cu el

| anonim_4396 a răspuns (pentru oFataAnonimaa):

Din câte îți aduci aminte... laughing

| oFataAnonimaa explică (pentru anonim_4396):

Imi aduc aminte totul.

| minrest a răspuns (pentru oFataAnonimaa):

Mai bine asa, dar totusi nu e un start bun, cred eu. Dar e greu de spus.

| sofisis a răspuns:

Ce sa crezi, stie ca il placi si te cam joaca. Nu vrea nimic de la tine deci nu iti face iluzii. Sfatul meu, daca vrei totusi sa il atragi cumva si sa ai o sansa cat de mica, e sa incepi sa il ignori si sa il respingi de 4 ori, a 5 a oara il lasi sa te pupe...si tot asa. Joaca-te cu el.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Nu prea e asa, e o minciuna asta, poate ca e rusinos in fata celorlalti.

Răspuns utilizator avertizat
| eliancodrut a răspuns:

Si ce ai vrea sa-ti spunem?! Tu stii ce-ti doresti. Daca doresti sa fii umilita, pastraza-l. Sau crezi ca odata cu el s-au terminat toti baietii?

| AlexTeAjuta a răspuns:

Isi bate doar pl de tine asa este el are toane happy

| Balaban_Bianca_2002 a răspuns:

Uită de el... Își bate joc.