| Mimi324 a întrebat:

Bună TPU, am si eu o intrebare.
Eu cu iubitul meu ne intelegem foarte bine, ne vedem in fiecare zi, ma simt foarte bine cu el dar cand pleaca acasa incep sa ma simt singura, uitată, invizibilă chiar daca vorbesc cu el.
Din ce cauza?

Răspuns Câştigător
| 1995CPS a răspuns:

Acelasi caz e la mine si prietena mea.
cand e langa mine totu e ok, dupa ce am plecat parca se rupe o bucata. cred ca e dragostea de vina, nu mai am fluturi etc, da... imi e aer.
daca si el simte la fel aceeasi senzatie. sa nu va dati drumu niciodata nici chiar daca vine furtuna!

6 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Mutati-va impreuna. Formati o familie si nu te vei mai simti singura.

| Adry05 a răspuns:

Te-ai obisnuit cu el si te simti ciudat cand nu e in jur, + ca probabil iti place foart mult sa stai cu el si suferi ca nu mai e pe acolo. E bine, asa sa fiti si peste ani laughing si el sa simta la fel

| corbulalbrosu a răspuns:

Fiindca ti-ai dori sa fiti mereu impreuna, ca o adevarata familie si nu doar un cuplu asa cum sunteti in acest moment. Sanatate!

| Freya1 a răspuns:

Te inteleg.Cred ca la oricare este asa.
Este normal ca atunci cand iubesti si simt ca formezi un intreg cu omul respectiv sa il vrei mereu in preajma sau sa ii simti lipsa.Mai ales daca esti o persoana singuratica fara prieteni ce sta mai mult in casa (eu asa sunt si te inteleg).

| Rihhana1 a răspuns:

Iubitul tau iti acorda suficenta atentie?
Este posibil sa fie o mica problema de relatie sau poate ca il iubesti tu foarte mult si de aceea ti-ai dori sa fie mereu cu tine.

| Tpufan123 a răspuns:

Hey! Cred ca poate fi anxietate? Unii se confrunta cu asta si pare ciudat sentimentul, cel mai bine e sa ii spui baiatului ce simți, chiar si parintilor, sau chiar prietenilor, oricine crezi ca te poate ajuta!
Bafta!