| anonim_4396 a întrebat:

Hmm... Fetele simt durere sau placere?laughing sau aman2?laughing

noi baietii dc simtim doar placere?happy

Răspuns Câştigător
| virus5381 a răspuns:

Poi stii cica Eva o mancat prima oara din mar si de acea ele trebuie sa simta putina durere rolling on the floor noi barbatii suntem nevinovati tongue

4 răspunsuri:
| IloveME a răspuns:

Pai durerea e doar la inceput, dupa ramanem cu placerea!
ar trebui sa fi bucuros ca voi nu simtzitzi durere la inceput! sau iti place sa suferi? thinking

| katy a răspuns:

Amandoua sexele simt placere. fetele pot simti putina durere pana ajunge sa se largeasca vaginul, pe urma nu mai e problema, sau daca nu sunt destul de udebig grin

| Jack a răspuns:

Baietii simt placere, fetele simt si mai multa placerelaughing
De unde durere? aia e prima oara cand o fac ele dar dupa nu mai simt nici o durere doar placerelaughing nu stiu de unde ai scos asta cu durerea happy!

| nikol1 a răspuns:

In mod nrmal trebuie sa simti doar placere, dar daca baiatu este badaran si nu stie cum sa ia o fata logic ca apare si durea. dar pot avea durere si datorita unor rani p col.