| Dany82 a întrebat:

Buna TPU.Am si eu o intrebare. In metin2 vreau sa declar razboi la o alta bresla(eu sunt sefu breslei mele). Nu stiu cum declar razboi la alta bresla.Va rog ajutati-ma cat mai repede. Dau sunda la primul care imi raspunde. Daca sunt raspunsuri stupide nu dau funda! Plizzzzz ajutor. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| DanteR a răspuns:

Daca ai 8 oameni in guild si ceva experienta donata la guild, apasa pe alt+g pentru a deschide fereastra guildului(breslei), si cauti pe acolo unde sa scrii numele breslei careia vrei sa-i declari razboi si apoi astepti acceptarea si mergeti in arena de razboi sau in locul in care sunteti.v2, oras etc...

3 răspunsuri:
| GoAndFuckYourselfWithAKnife a răspuns:

Doamne.si eu joc metin.bine.de peste 2 ani.dar in viata mea nu am vazut pampalau mai mare ca tinelaughing cine ar vr sa intre in breasla ta?raised eyebrows daca nici razboi nu stii sa declari?straight facewtf.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Uite asa : trebuie sa intri in meniul breslei(Mesaje->Breasla) si in dreapta jos este un buton pe care scrie "Declara razboi". Dupa ce ai dat, sus trebuie sa scrii numele corect al breslei careia vrei sa-i declari razboi iar mai jos poti alege locatia. De obicei se alege Arena. big grin
spor la facut puncte laughing

| dexter_2189 a răspuns:

Da ce frate esti indragostit de metin 2