| George19_2831 a întrebat:

Am si eu o intrebare mai ciudata si sper sa nu radeti de mine. O prietena a surorii mele a venit in vizita la noi si va sta cateva zile. Eu o admir fara sa stie si noaptea cand se schimba as vrea sa o privesc dar fara sa ma vada. Pls fara mistouri big grin. Ms anticipat tongue

14 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Vezi sa nu te prinda ca nu mai faceti Pasti anul asta!

| mgtow a răspuns:

Fii om cinstit si nu trage cu ochiul mai tarziu ai sa iti vezi prietena ta cum se schimba in fata ta.

| CoquineNoire a răspuns:

Te ascunzi in dulap si iesi cand se schimba si o intrebi cu cine face banking laughing

| niki a răspuns:

Nu ai vazut niciodata o femeie dezbracandu-se in fata ta asa-i?

| niki a răspuns:

Imi doresc sa te prinda si sa te loveasca acolo unde te doare...ca sa te potolesti si sa iti consumi energia cautandu-ti o prietena si sa iti satisfaci curiozitatiile cu ea! eu daca asprinde pe unu ca ma spioneaza i-as rupe ****, asa ca sa ma tina minte!

| TheSpecialOne a răspuns:

Eu zic sa iti faci o p**a de 10m si sa-i pui o camera in loc de cap si sa te uiti prin ea...

| andu_9113 a răspuns:

Prin gaura cheii; prin geam sau stai sub pat si te uiti cu o oglinda.:p

| georgy_7464 a răspuns:

E normal sa vrei ast mai ales daca o admiri, dar sa stii ca nu e chiar cea mai buna idee pentru ca s-ar putea sa te prinda si atunci chiar te vei simti rusinat

| yasemin a răspuns:

Stii ca asta se numeste "voaiorism", nu?

| kyjonopsy a răspuns:

Baaaii,smechere.pai noi de unde sa stim cum ai tu casa ca sa iti spunem unde sa te ascunzi. daca fata are un copac la fereastra cocoata-te in el si priveste-o cat vrei.sau prin gaura cheiiwinking. oricum eu zic sa stai cuminte si mai bine o intrebi daca vrea sa fie cu tine.asa poti sa o privesti cat vrei. oricum succes!

| Gabriella_7889 a răspuns:

Si care-i intrebarea?rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai.si ce vrei de la noi? priveste-o!

| ank_2471 a răspuns:

Lol.raspunsu lu blabla e cel mai tarelaughing

| George19_2831 explică:

N-am vazut dar chiar nu stiu unde sa ma ascund big grin