| Calypsoxhh a întrebat:

Bună TPU! Am și eu o întrebare mai intimă. La sfârșitul lunii mai ar fi trebuit să-mi vina menstruația, dar în loc de asta, au curs câteva pete roșii care miroseau și urat, a durat doar 2 zile și petele erau micute. Părea menstruație,dar nu sunt sigură. In următoarele săptămâni am făcut sex,dar era protejat,iar partenerul meu și-a mai dat drumul pe sânii mei. Eu după asta am fost de fiecare dată la duș. Dar acum sunt îngrijorată fiindcă nu mi-a mai venit menstruația de atunci. O să-mi cumpăr totuși un test de sarcina, dar îmi poate spune cineva dacă am rămas gravidă?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cel mai probabil este gravida, odata ce nu ti-a venit menstruatia deloc.
In ce priveste mirosul urat... cred ca-i vorba de o boala cu transmitere sexuala.

| alexandraionela1234 a răspuns:

Buna, nu sunt șanse sa ramai gravida daca nu și-a dat drumul in tine. Dar e posibil sa ai o infecție vaginala. Cel mai bine te duci la un control ginecologic, sigur ai tu ceva. ori o răceală foarte puternica, ori o infecție

| tasr123 a răspuns:

BTS

| Oanaoni a răspuns:

Probabil este ceva problemă la menstruația ta. Și eu am pățit să curgă pete și să nu mai curgă nimic altceva.dar după câteva zile a venit menstruația fix când a trebuit să vină. NU AI CUM SĂ RĂMÂI ÎNSĂRCINATĂ DACĂ NU FACI SEX NEPROTEJAT ÎN PERIOADA FERTILĂ (MAI ALES LA OVULAȚIE) ȘI MAI ALES DACĂ NU ȘI A DAT DRUMUL ÎN TINE! Stai Chill.

| MarinelaSfertea a răspuns:

Bafta la cresterea copilului!