| angellswig a întrebat:

Buna TPU... Am si eu o intrebare pentru baieti. Voua cum va place la o fata? ....Sa aiba sani mici(sa nu se vada prin bluze) sau sa aiba sani mai mari(sa iasa in evidenta)? Vreau sa fiti sinceri ca nu va judeca nimeni. Dau funda la raspunsul care ma impresioneaza cel mai mult.

Răspuns Câştigător
| DjShizZelLE a răspuns:

Salut. imi place intrebarea tahappy. Sincer parerea mea ii ca nu stiu fata ideala pentru mine ar fi nu stiu putin mai inalta 1.60 - 1.70 ceva de genu. Sani sa fie potriviti deci nici foarte mari nici miki de tot sa ii vad doar cu lupalaughing si sa fie putin foarte putin emo... laughing)) Funda?

13 răspunsuri:
| Pilotu a răspuns:

Din punctul meu de vedere nu e atat de important sa corespunzi unor criterii anume pentru ca parerile in cazul asta sunt impartite...am prieteni care prefere sani mari si alti care ii prefera pe cei mici...eu personal nu sunt asa strict in privinta asta happy nici sa nu fie complet plata dar nici exagerat happy sa se incadreze in limitele normalului. cel mai important e sa te simti bine in pielea ta si totul o sa fie ok happy peace

| RAY a răspuns:

Hai sa spun ca da la prima intarnire conteaza si aspectul fizic deci da mi-as dori una cu sanii normali nici mari nici micii, dar nu sanii conteaza ca daca caut curve exista centura

| Azµre a răspuns:

Sânii mici şi fermi! Ador sânii mici, rotunzi şi tari :X sunt sexy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ochelaristo... tu cand vrei textul sa fie mai lizibil nu preferi fonturile mari?

| angellswig explică (pentru anonim_4396):

Unu la mana nu sunt ochelarista ca poza e luata de pe net si doi la mana ce legatura are cu Intrebarea ca nu inteleg?

| anonim_4396 a răspuns (pentru angellswig):

Andreea are dreptate... credeam ca iti vorbesc ca de la ochelarist la ochelarista, ha, ha.

| angellswig explică (pentru anonim_4396):

Nu, nu e poza cu mine.happy

| angellswig explică:

V-am intrebat pentru ca unii baieti mi-au reprosat chestii din astea.happy

| Andreea_6206 a răspuns (pentru angellswig):

EfemerID vrea sa spuna ca pentru a iesi in evidenta da, trebuie sa ai sanii mai mari, la fel ca si un text caruia ii pui fonturi mari. (parerea lui)winking

| Codolan_Razvy_1991 a răspuns:

Nu stiu! Mie daca imi place o fata nu ma uit dupa sani sau fund[conteaza si asta putin] ma intereseaza alte calitati inteligenta caracter personalitate! Un baiat trebuie sa te placa asa cum estiwinking

| SeMaKKa a răspuns:

| DuNh1LL a răspuns:

Buna! Pai in ziua de azi majoritatea baietiilor cand vad o fata se uita la sani si fund.Mie mi`e indiferent..ca are sani mici, ca are sani mari, ca nu i se vad sanii prin bluza, ca i se vad..frate nu trebuie sa te uiti numai la calitatile astea.Te mai uiti si la personalitate, caracter etc..Deci cum am spus mai sus, mie mi`e indiferent, cand pun ochii pe o fata nu ma uit la sani si/sau la fund, mai conteaza si asta, dar mai conteaza si celelalte calitati.

| Lucian_Bogdan_1992 a răspuns:

Mari ca la vaca rolling on the floor sa o poti mulge rolling on the floor))