| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru voi. Cum a fost prima noapte de dragoste pentru voi? Mai ales pentru fetele virgine...

6 răspunsuri:
| FrozEenSoul a răspuns:

Ai vazut tu prima noapte de dragoste la fete care nu au fost virgine?

| Ando1dul a răspuns:

Pt o virgina prima noapte e dureroasa

| AndyLavy a răspuns:

Nu a fost noaptea. a fost ziua happy

| iubesteOrezul a răspuns:

Unic.

| Eshx a răspuns:

Pe scurt, a fost ceva special. Evident durerea si'a facut si ea aparitia dar nu a durat foarte mult...Partea cea mai buna a venit dupa laughing Conteaza foarte mult si persoana care este atunci langa tine big grin.

| ionut0120 a răspuns:

Dureroasa si cu sange pentru ca trepuie sati largeasca inelul