| Mstely a întrebat:

O intrebare pentru toate fetele virgine si cele care au fost virgine,cum v-ar placea sau var fi placut sa face dragoste cu parteneru, si ce imi sugerati, va rog multa seriozitate, multumesc mult:*:X

Răspuns Câştigător
| Alina234 a răspuns:

Pesntru ca prima data sa fie cel putin : bine ..trebuie sa ai incredere deplina in partenerul tau.dar si cel mai important. trebuie sa fi deschisa lui..Nu uita ca lui tot e greu pentru ca trebuie sa se poarte atunci total deosebit sa trebuie ia cu incetul si sa fie mai retinut decit deobicei..fiti deschisi unul fata de altul referitor la acest subiect ..si in timpul actului sexual ai putea chiar sa-l ajuti spunindu-i cum iti place te doare sau nu..sa o ia mai incet sau mai rapid. deci depinde..principalu e sa comunicati intre voi..si nu te astepta prea mult de la prima oara ..totul vine cu timpul ..prima data e doar o cunoastere a doua corpuri big grin din punct de vedere fizic happyhappyhappyhappy

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place cum incepe intrebarea ta parca ai fi Salam laughing ia atentiuneeee, feteleeee virgineeee laughing acum sa lasam gluma, eu zic ca prima data trebuiesc lasate sentimentele in voia lor, daca nici tu nu ai facut sex pina acum trebuie sa te lasi dus de val dar mare atentie la protectie prietene, la protectie si igiena, binenteles ca trebuie sa fi tandru sa nu te comporti ca un sadic, succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fetele care n-au fost inca virgine pot sa-ti raspunda si ele?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

daaaa, taci ca esti obosit! medalion cu lama de ras rolling on the floor auzi cine ma corecteaza laughing

| Mstely explică:

Cine ii cocalar... app multumesc pentru raspunsuri :X