| bradborn13 a întrebat:

am si eu o intrebare.Sa zicem ca esti la strand cu prieteni si o fata te priveste lung si iti da impresia ca ii place de tine si tie iti place de ea.Cum o abordezi. Cel mai bun raspuns primeste funda.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| Teo a răspuns:

Du-te pur si simplu la ea si bagate in vorba cu ea.Usor usor vei trece si la subiectul cu privitul.In caz de nu ai prea mult curaj sa faci asta pune-l pe un prieten de-al tau care e mai tupeist sa se bage in seama pentru tine.Aici poti sa ai un castig fata sau sa ramana totul la fel de pierdut nu ai nimic.Iti doresc mult succes si sper ca te-am ajutat!happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Daca-ai fi un muc, m-as scobi mereu in nas"