| Veromi321 a întrebat:

Am o intrebare si vreau sa raspunda doar cei/cele care stiu sau cunosc despre ce este vorba. Nu vreau raspunsuri aiurea. Ce inseamna atunci cand ai impresia ca esti "pazit" sau ca se uita mereu la tine persoana de care iti place/si care te place, desi acea persoana nu este prezenta? Un raspuns corect corespunzator intrebarii primeste funda.

2 răspunsuri:
| noname2021 a răspuns:

Pai daca esti asa indragostit/a probabil ca ai impresia asta.

| Dante30 a răspuns:

Cred ca inteleg ce zici, Iar daca nu m-a insel te referi la faptul ca te simti protejat vazut de cineva dar acel cineva nu e acolo, Fie te simti sau stii ca esti iubit si subconstientul tau iti da impresia ca esti "pazit" sau poate ca o persoana ce numai e printre noi te vegheaza de "acolo de undeva" si tu neavand cum sa o vezi ii simti doar prezenta, Nu vreau sa te sperii sau ceva dar noi oamenii suntem prea fixisti si refuzam sa acceptam si ideea de spiritualitate si viata de apoi/spirite etc asta e parerea mea cel putin, fiindca si eu ma simt uneori pazit desi poate nu sunt de catre mama mea ce numai e printre noi...