| Cry0gen a întrebat:

Hristos a inviat, TPU.As avea o intrebare.Sa zicem ca vedeti o fata draguta de care va place in autobuz sau in parc sau oriunde.Si este singura.Cum o abordati sau "va bagati in seama" cu ea?

Răspuns Câştigător
| СЛивка a răspuns:

Deci cred ca ar fi bine sa mergi pe linga ea si daca e singura pe o banche in parc ar fi bine sa o intrebi frumos daca e liber si daca se poate sa te asezi daca in autobuz, o intrebi daca iti permite sa te asezi linga ea/nu e complicat trebuie sa ai curajul doar pentru a spune aceste cuvinte.SUCCES.sper sa-ti reuseasca.

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu nu ii zic nimic si trec cu vederea, daca as aborda-o atunci i-as spune salut uite te vad singura pe aici astepti pe cineva? Si continua discutia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pari disperat ca vrei sa intri intr-o cofetarae si nu te lasa decit cu pereche.

| Cry0gen explică:

Vreau sa adaug ca ar fi super daca mi-ati da si un subiect de discutie de genul "Buna.as avea nevoie de parerea ta pentru...". Multumesc!