| PapusicaGeo a întrebat:

Buna TPU.am si eu o intrebare si as vrea sa ma sfatuiti. am fost cu un baiat eram in aceeasi clasa cu el si vb dar nu ff mult pana ce un prieten de a lui m-a placut mi-a cerut id si m-a intrebat dac vreau sa fiu cu el si i-am zis ca da dar asteapta sa ma despart de celalat iubit fostul.si el a zis ca dac vreau il suna el acu ca is prieteni ff buni si i-am zis ca nu vreau ca ii izk eu la scoala in fata si el a zis ca pana la urma la scoala tot el ia izs si m-am despartit de el iar eu m-am combinat cu prietenul lui crezand ca le-am uitat acum sunt cu prietenul lui si nu prea vb e mai mare ca mine cu un an.in ultima vreme vb ff mult cu fostul meu iubit si mima dat seama ca inca il mai plac si pe el.si iubitul meu nu stie. ce sa fac sa ii zic sa ii explic si sa ma ajute el sa il uit va rog ajutati-ma la cel mai folositor raspuns dau funda scuzatima dac am mai gresit cand ma scris ca m-am grabit

Răspuns Câştigător
| Oana65 a răspuns:

Nu-i nimic daca ai gresit, toti facem asta dar din punctul meu de vedere a lucrurilor ar trebui sa ii spui fostului tau iubit si vei vedea cum reactioneaza, il vei calma, iar apoi eu cred ca o vreme ar trebui sa stai fara iubit, deoarece eu cred ca nu esti pregatita dupa acest lucru! te rog, imi dai funda? :-o3