| sergius21 a întrebat:

Vreau urgent un raspun, m-am sarutat cu prietena mea in pat, eu eram peste ea si amandoi eram imbracati.Atat de mult ne-am sarutat incat m-am excitat si am ejaculat in blugi mei, este posibil ca ea sa fi ramas insarcinata daca am fost peste ea? mentionez ca eram imbracati amandoi purtam blugi, lenjerie intima etc.

Răspuns Câştigător
| Andrada_5314 a răspuns:

Nu, nu are cum nu ai de ce sa iti faci griji, dar pe viitor ar trebui sa te controlezi putin!

15 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, nu e posibil sa ramana insarcinata prin haine.

| lyrics a răspuns:

Nu
stai linistit

| shtephie a răspuns:

Daca n-a existat penetrare, nu are cum sa ramana insarcinatawinking stai linistit!

| Carmen a răspuns:

Nu are cum sa ramana insarcinata in felul asta. Stai linistitwinking

| love_1456 a răspuns:

Am mai raspuns o data la o intrebare de genu', nu nu se poate, daca nu ati avut un contact sexual nu, mai ales daca erati imbracati! cum sa ajunga sperma in vaginul ei prin blugi?

| YoungHomie a răspuns:

Lol asta da experienta

pei si tu nu te poti abtine laughing?

nu stiu nu cred ca poate ea sa fii ramas

| AnAiLuI a răspuns:

Nu dqlaughing
si pana la urma ce se fecundeaza?laughing blugilaughing

| OzVrajitorul a răspuns:

Ce rapid ai fost wow, nu are cum sa fii ramas insarcinata doar daca nu s-au teleportat tongue mai in gluma mai in serios nu-ti mai face atatea probleme

| Delete a răspuns:

Lol,,, am mai auzit de unul ca doar se tinea de mina cu o fata si a ejaculat big grin eu cred ca tu cind o sa faci se* nu o sa rezisti mai mult de un minut, o sa fii si in cartea recordurilor, cu recordul,, cel mai scurt sex, big grin big grin big grin big grin big grin

| Siminik a răspuns:

NU, nu este posibil! Este posibil doar atunci cand exista penetrare si in cazul vostru nu a fost, deci...
Pe viitor, documenteaza-te inainte sa pui astfel de intrebari, pentru ca sunt stupide happy

| EsarfaRozZ a răspuns:

Nu, doar daca ejaculai in ea...atunci ramanea insarcinata. asa, nu.happy

| DenisSa_6267 a răspuns:

Looolstraight face
Nu, normal ca nu e posibil.aoloo... nu ajungea tocmai din blugii tai pana`n vaginul sau.

| yoo23 a răspuns:

Nu, logic laughing

| romanionu a răspuns:

Da tipule... o sa muriti aman2.
S-ar putea sa fii ramas si tu insarcinat.
Frate... te rog inainte sa pui astfel de intrebari documenteaza-te si tu putin.
Sau chiar asa de mult iti place sa faci pe prostul?
Oricum...mersi ca mi-ai facut ziua faina cu asta rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sergius! deci e imposibil sa o lasi insarcinata fiind imbracat si ea imbracata!