| DianaElena1234 a întrebat:

am și eu o întrebare și va rog sa o luați in serios, sunt virgina sau ma rog am fost spun asta pentru ca am încercat sa o fac cu prietenul meu însă a băgat-o extrem de puțin in mine pentru ca ma durea foarte tare și la un moment dat s-a oprit văzând asta și după i-am spus sa încercam din nou dar nu a mai vrut și s-a dus la baie sa-și dea drumul, Menționez ca avea prezervativ de la începutul actului. Acum întrebarea mea este, exista vreo șansa(doamne ferește) sa fiu însărcinată? Nici măcar nu și-a dat drumul pe lângă mine și avea și prezervativul pus. Întrebarea nu e pusă la mișto, va rog sa-mi dați o părere. Mulțumesc anticipat.

9 răspunsuri:
| CristiB93 a răspuns:

Hai fi serioasa, ai putea fi insarcinata doar in cazul in care iubitul tau si-a transmis wirles mostenitorii

| DianaElena1234 explică (pentru CristiB93):

laughing))))) mulțumesc, m-ai liniștit.

| DianaElena1234 explică (pentru CristiB93):

Adică știam ca nu as putea sa fiu, doar ca aveam eu un pitic pe creier, sunt mai paranoica de fellaughing

| CristiB93 a răspuns (pentru DianaElena1234):

laughing vezi ce faci data viitoare, poate iar te vad pe aici ca intrebi

| DianaElena1234 explică (pentru CristiB93):

laughing))) la cât de paranoica sunt, s-ar putea sa ma vezi laughing

| mihai69 a răspuns:

Nicio șansă.

| Emilian65 a răspuns:

Răspunsul tău aici ...Nu poti fi gravida daca actul sexual a fost protejat.

| alin1317 a răspuns:

Buna seara, Diana! Bineinteles ca Nu esti insarcinata! Stai fara grija!

| anonim123453313 a răspuns:

Nu exista nici cea mai mica sansa sa fii insarcinata.