| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o intrebare. stiu ca exista categorii de baieti care isi exprima sentimentele mai greu. stau cu un baiat care imi zice rar ca ma iubeste si tocmai azi de ziua lui am avut o cearta aprinsa unde el a avut de zis ultimu cuvant. mi-a zis sa il las in pace. si mai devreme putin am vorbit cu el mi-a zis k ia trecut supararea etc in fine. el m-a cautat. si mereu cand ne certam el ma cauta. deci, in general, voi baietii de acest gen cum va exprimati sentimentele, chiar daca nu ziceti,, te iubesc,, cum dati de inteles ca o iubiti si ca tineti la ea? Funda big grin

Răspuns Câştigător
| stini a răspuns:

Bai ce sa zic, daca te cauta dupa ce va certati inseamna ca baiatul repectiv chiar tine la tine. Daca nu itit spune ''te iubesc''de fiecare data cand vorbiti asta nu inseamna ca nu tine la tine si ca nu te iubeste, poate ca nu e modul lui de expirmare a sentimentelor prin vorbe. Sper ca ti-am fost de ajutor. Fundita?:*:X

7 răspunsuri:
| Criss003 a răspuns:

BloodyBlade, Andreeeeeeeeee, stini, D3X73R va multumusesc pentru raspunsuri. Apreciez si tocmai de aceea nu stiu caruia dintre voi sa ii dau funda.

| BloodyBlade a răspuns:

Eu cred ca te iubeste mult, chiar daca se exprima mai greu cred ca acest fapt se datoreaza si timiditatii si fricii de a nu fi ranit in dragoste! Incearca totusi sa eviti certurile! Sa fiti fericitti! Bafta!

| MasterYoda a răspuns:

Mai, noi va zicem o data, iar daca se schimba ceva atunci va zicem iar. pana atunci ce treaba aveti?

Răspuns utilizator avertizat
| andreeeeeeeeeeeeeee a răspuns:

Nuciunui baiat nu ii este asa de usor sa spuna ceea ce simte, dar cu toate astea, fac ei primul pas, tot el te cauta, si tot el face compromisuri si sacrifici, asta arata cat de mult tine la tine

| D3X73R a răspuns:

Pf...pai daca el simte ca nu are incredere in tine sau poate asteapta si el sa-i spui te iubesc dar oricum daca este mai rusinos se vede pe fata lui ca te iubeste, prin gesturi, prin vorbe nu trebuie sa spuna neaparat "Te iubesc!"

| Domiinic a răspuns:

Este o intrebare foarte buna. Oricum in situatia ta sfatul meu e ca u stii mai bine si il cunosti mai bine si nu ar trebui sa te lasi influentata de sentimentele tale cand incerci sa cunosti pe cineva.Bafta!