| MysteriousOfficial a întrebat:

Baietii, cat ati fi in stare sa tineti o fata langa voi, stiind ca va iubeste si o iubiti. Cat ati face ca sa va impacati, dupa o cearta?

Răspuns Câştigător
| DizI a răspuns:

Pai nu ar exista cuvinte sa spun ce as face pentru o fata care ma iubeste si o iubesc dar mas,, sacrifica cu pretul vietii,,

3 răspunsuri:
| Arh123 a răspuns:

Buna! Pai la infinit as tine o fata care o iubesc si ma iubeste, dar ca sa ne impacam dupa o cearta depinde ce fel de cearta daca e mai serioasa sau daca ma inseala o las fiinfca nu vreau sa ma insele toata viata dar ce i-as face daca ma inseala!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De si nu sunt baiat, o sa-ti raspund.
Iubirea se pastreaza greu. Dupa 2 ani cel mult trece.
Trebuie mereu sa-i dai dragoste, loialitate si respectwinking
Dupa o cearta ne-am impaca si am da mana(ca oamenii civilizati :I).Si apoi probabil ca ar trebui sa va sarutati.winking

| Vuducel a răspuns:

Dizi daca as putea ti-as da o FUNDA MAREEEwinkingAi perfecta dreptate