| MarySille a întrebat:

am si eu o intrebaresad va rog sa ma ajutati si sa nu radeti. poate ca si voi ati trecut fetele prin astea.
Eu am 15 ani si prietenul meu 17.si cand ma intalnesc cu el ii se scoala mereu ****... si el imi zice ca sa il las sa se,, plimbe " cu penisul la p****, credeti ca se poate intampla ceva? mi-e imi e sa nu se excite prea tare si sa ii vina "nebuneala la cap" in sensul sa ma dezvirgineze. nici nu stiu ce sa zic. el mereu imi spune sa facem sex, si eu nu vreau pentru ca sunt prea mica si nu stiu ce decizii voi lua pe parcurs si sa nu regret apoi ce am facut! poate ca apoi dupa ce va face cu mine sex se duce la alta sau cine stie ce poate face, baietii sunt foarte perversi cu fetele mai mici si "prostute". Ce trebuie sa fac? eu nu prea stiu despre relatiile sexuale ma puteti ajuta si pe mine? va rog eu multsadsad
Fundita, si astept raspuns

Răspuns Câştigător
| jasmine11 a răspuns:

Uite, arata-i ca tu nu esti o fata prostuta, si ca nu poate profita de tine, de cat timp sunte-ti impreuna?, e normal sa se excite, asta arata ca e atras de tine, dar daca te asteapta sa faci asta, si nu te inseala cu alta, inseamna ca te iubeste, si nu o sa iti dea papuci dupa ce o faci cu el, de obicei baieti care dezvirgineaza fetele, se indragostesc de ele, asa daca e prima fata pe care a dez. si pr meu mi-a vrut da papuci dupa ce am facut-o cu el, si nu a facut-o, s-a indragostit de mine pentru ca am fost virgina, si numai dupa un an am aflat ce a vrut face, acum depinde de ce fel de baiat esti, si crede-ma ca nu conteaza varsta pentru asa ceva, conteaza sa fi pregatita, si sa vrei asta din iubire.

13 răspunsuri:
| Nuvăsufăr a răspuns:

Da fii sigură că imediat după ce te f*** pleacă în secunda doi la alta.
Ce minte aveţi să mor eu.

| crissz a răspuns:

Daca nu doresti cred ca nu e cazul sa o faci. Apoi poti sa regreti! Mai bine ai vorbi cu el deschis si daca n-o sa fie de acord despartiti-va pentru ca vei vedea ca nu te iubeste, daca va astepta merita peste un an doi sa incerci cu el.Insa nu prea cred ca va astepta daca dupa cum spui i se scoala de fiecare data! Vezi ce faci si fii sigura in tine!

| djkwffwwfw a răspuns:

tongue Pai despartete de el...straight face

| djkwffwwfw a răspuns:

Eu tot spun ca e mai bine sa te desparti de ellaughing poate doar asta vrea de la tine...de cat timp esti cu el?

| raluca0306 a răspuns:

Eu zic mai bine sa nu faci acel lucru,cel probabil vei regreta apoi, daca te iubea cu adevarat nu iti cerea acel lucru, te accepta asahee hee

| SuPrAaDoZaaDeViSe a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa te desparti de el pentru ca cum a spus unul dintre utilizatori dupa ce te f***e in secunda 2 nici nu mai stie cum te cheama.

| ticu a răspuns (pentru SuPrAaDoZaaDeViSe):

Puteti sa va jucati dea sexu; da sa nu bagati nimic unu in altu,,, doar la suprafata...u incearca sa nu-ti pierzi virginitatea asa repede k nu o mai ai niciodata. ideal e so pierzi dupa c te mariti';.da asta e ff greu in ziua de azi.doar jucativa si o sa va fie bine

| MarySille explică:

Sunt cu el de 4 luni

| BeyondtheGrave a răspuns:

Pai cel mai simplu ar fi sa vb cu el despre chestia asta si sai explici ca inca nu vrei sa ai relati sexuale si punct, daca te iubeste te va intelege si daca nu asta este

| antilocapra a răspuns:

Ba de ce sa se desparta? si eu i-am cerut prietenei mele asta (tot in aceeasi situatie )nestiind ce are ea in cap dar am vorbit cu ea si am inteles-o... voi gata despartete... vorbeste cu el si daca nu te va intelege despartete de el!

| tteook a răspuns:

Uite am vazut ce au spus restul...da nu poti fi sigura ca se desparte de tine dupa.si eu am prieten si am facut sex dupa 4 luni si acum sunt fericita cu el si avem 1 an si 6 lunilove struck nu ai de unde sa stii, depinde cum ii el:*

| tteook a răspuns:

Depinde de el, daca ai incredere in el si ai inceput sa il cunosti cat de cat.atunci incearcahappy

| catalin86 a răspuns:

Satisface-ti prietenul...meritatongue o sa iti placa