| catzelushdeplush a întrebat:

am si eu o mica intrebare, de multe ori imi visez iubitul sau pot sa spun ca aproape in fiecare seara. De ce oare? thinking ma gandesc prea mult la el sau invers?big grin Fundita

Răspuns Câştigător
| monyk a răspuns:

BUna,cu siguranta il visezi des pentru ca te gandesti mult la el si daca te gandesti la el inainte sa adormi de cele mai multe ori il visezi si eu imi visez prietenul cand ma gandesc la el inainte sa adorm.
In seamna ca il iubesti si esti cu gandul deseori la el.

6 răspunsuri:
| Aylee a răspuns:

Nu, te gandesti TU prea intens la el. Daca te gandesti la un lucru zi de zi, ajungi sa il visezi.

| NimenixD a răspuns:

Păi se spune că atunci când visezi o persoană, acea persoană se gândeşte la tine big grin. Dar poate că şi tu te gândeşti foarte mult la el încât îl visezi. La fel şi eu uneori big grin :*.

| St3luta a răspuns:

Probabil te culci cu gandul la elbatting eyelasheslas ca e bine!:*

| Murthag a răspuns:

Iti este dor de el si-l iubesti din ce in ce mai multhappy

| chinezoaica30 a răspuns:

Te gandesti prea mult la el si iti influentezi visele.

| LeaGacy a răspuns:

Poate ca tii la el prea mult iar inima iti trimite aceste sentimente si noaptea visandul alta varianta eu nu imi imaginez astept sa vad ce mai zic si alti sa vadbig grinmult noroc in continuare cu relatia ta!