| DiannaDi a întrebat:

De ce visez tot cu aceeasi persoana aproape in fiecare seara? (persoana de sex opus). nu ma gandesc aproape deloc la acea persoana, insa nu stiu de ce o tot visez. ce parere aveti?

9 răspunsuri:
| r8driver a răspuns:

E cunva vorba de colegul tau de clasa?

| sasha a răspuns:

O fost de ajuns sa o visezi o data si dupa aia te tot gandeai la ea intrebandute de ce ai visato smug... happy

| marsy a răspuns:

Poate ea se gindeste la tine(acea persoana) laughing
si apare pe la tine prin vis!

| adinaciosescu a răspuns:

Oare nici in subconstient nu te gandesti? dar recunoaste ca iti place aceea persoana.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu visez aceeasi persoana in fiecare seara sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca e vorba de un farmec

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu visez aceeasi persoana in fiecare noaptesad... de ce oare?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am aceeasi problema. numai ca la mine e chiar in fiecare seara, nu stiu ce sa fac, a devenit un cosmar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar nu am nici un raspuns pentru intrebarea asta si eu il caut deja de o luna, mi se intampla exact la fel, imi visez fostul prieten noapte de noapte desi ne-am despartit de 6 luni.