| вυттєяƒℓу ƒℓу αωαу -» a întrebat:

Aproape in fiecare seara visez ca sunt cu baiatul pe care il plac. Ori visez ca ma sarut cu el ori ne imbratisam etc... Eu nu l'am mai vazut de vreo 2 luni si nici nu am mai vb cu el de atunci. Oare ce inseamna asta
?

4 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Că te gândeşti la el şi că îl iubeşti şi că vrei să fi cu el. E simplu până la urmă subconştientul face totul! Baftă!

| laurika_3432 a răspuns:

Am patit si eu asa de cateva seri visez cu un baiat de pe aici de pe afara...si am inceput sa il visez l fel ca tine(imbratisari, saruturi etc.)
asta era doar pentru ca ma gandeam la el in fiecare moment. asa se intampla... te gandesty foarte mult la el si poate se gandeste si el la tine.

| ♥ αη∂яєєα a răspuns:

Pai asta inseamna ca incepi sa tii la el si ca tie dor de el.SI poate ca si lui i este dor de tine. Tu vrei sa il ai aproape sa'l atingi sa'i spui ce simti acum pentru el si sa-i zici ca iti este dor de el.De asta il si visezi pentru ca vrei sal ai aproape tot timpu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gandul ti-a zburat la el in timpul somnului; tii la el si iti lipseste.