| edy4KtM a întrebat:

Buna am si eu o intrebare:

De vreo 8 9 zile in fiecare seara visez un vis cu o fata pe care o sarut da nu ii vad fata numai buzele si ochiisadsi de fiecare data cand ma trezesc am fluturasi in stomac si toata ziua tot la visul ala ma gandesc.sadOare inseamna ceva va rog raspunsuri fara misto. dau fundahappy

4 răspunsuri:
| Amelya02 a răspuns:

Asa visez si eu.doar ca eu stiu cine este baiatul, nu stiu. gandeste-te de cine iti place, ce fata te atrage in realitate...happy

| miha345 a răspuns:

Inseamna ca te-ai indragostit sau vrei dar nu stii de cine...

| edy4KtM explică (pentru miha345):

Eu am cu mine in scoala o fata care are ochii verzii ca in fis si intotdeauna cand ii vad ochi la scuala ma lasa picioarele.dar nu stiu daca sunt indragostit de ea ca nu am senzatia aia de atrancti fata de ea

| Mihaela1789 a răspuns:

Eu spun ca inseamna ca e o fata care in trecut a avut o insemnatate sau poate avea de acum inainte, adica in viitor