| Allexaandraa a întrebat:

Am si eu o mica intrebare happy. Stiti cumva daca merge sa imi schimb poza de la profil de pe TPU?

Multumesc! [dau fundita ]love struck

Răspuns Câştigător
| Maria002 a răspuns:

Heyy! Da normal ca iti mergetongue Uite asa trebuie sa faci:

Pasul 1big grinai click pe Editare profil
Pasul 2big grinupa aceea ti se incarca si iti apare Numele,Email,Localitate,Zi de nastere, URL Blog, Sexstar si sub scrie: SELECTEAZA IMAGINE PROFIL
Pasul 3: Dai click pe RASFOIRE
Pasul 4: Cauti poza in PC (comp)
Pasul 5:Salveaza Profilul

Poate ca ai mai incercat sa schimbi poza dar ai uitat sa dai salveaza profilul. Sper ca te-am ajutat pup:*:*

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Da merge. la editare profil intri si te descurci.

| cosmin21 a răspuns:

Merge, dai la editare profil

| Allexaandraa explică:

Multumesc tuturor pentru raspunsuri :*!

| alexa6808 a răspuns:

D sigur! da la editare profil!

| TuttiFruti a răspuns:

Da sigur ca merge.
1.Dai la editare profil
2.Gasesti jos selecteaza "Imagine de Profil"
3.Dai click pe "Salveaza Profilul"
sper ca te.am ajutat
fundita? puppy dog eyes

| Bailey a răspuns:

Da merge intrri da editare profil si jos de tot scrie ''selecteaza imagine profil'' si dai choose si apoi iti cauti o poza in PC.
sper ca te-am ajutat big grinbig grin fundita plzzz :*:*:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Sigur ca poti sa o schimbi.In partea stanga unde iti arata profilul, dai la 'editare profil' si jos scrie 'browser'.Dai click acolo si iti alegi ce poza vrei.
Succes!