| Blogerblu a întrebat:

am o intrebare. cum pot sa imi schimb poza de profil ca o am din 2012? raspunsul care merge primeste funda.

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Aici, pe TPU, cand esti logat:
Dai click in dreapta-sus a paginii (unde ai "poza" si scrie "numele tau" TPU).
In meniul aparut alegi "Setari cont". Aici poti modifica datele contului tau.
Aproximativ la mijlocul (fertical) al paginii, la "Modifica profilul" gasesti modificarea pozei de profil. Cauti si incarci noua poza dorita, iar dupa incarcare apesi butonul "Modifica".
Atat.

Fun? DAAA!