| andreeada a întrebat:

am o mica mare intrebare :de ce nu mai merge sa-mi schimb poza de la profil? am incercat de mai multe ori si nu mai functioneaza! ajutorrr!

Răspuns Câştigător
| sadness_8987 a răspuns:

Mi se pare ca nu poti pune poza in format. bmp, converteste-o in. jpg; dureaza ceva pana se schimba poza de profil, nu se face instant

4 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Dacă şti cum să-ţi schimbi poza de la profil e bine. Oricum site-ul îşi face update-ul mai greu. Dacă încerci şi tot nu merge intră pe alt calculator şi schimb-o. Vezi să fie format jpg. Şi nu uita să dai salvează profilul.Baftă!

NOname
| NOname a răspuns:

Dureaza pana se actualizeaza site-ul. Ultima poza incarcata de tine va aparea in decurs de cateva ore. Stai linistita! Succes!winking

| anka a răspuns:

Merge dar dureaza un pic pana cand se schimba. Eventual da restart.

| robert_7467 a răspuns:

Acceasi chestie zic si eu cu poza trebuie neaparat sa fie jpg bafta