| kittyoanaandreescu a întrebat:

Buna tpu.Am si eu o mica, mare problema. Aseara am fost cu o prietena in parc, acolo erau alti prieteni de ai ei. Eu ii cunosteam dar doar din vedere, printre ei se afla si un baiat era a 3-a oara in viata mea cand il vazusembatting eyelashes si acum imi place de el. M-a pupat pe obraz(e bine de specificathee hee)cand am plecat iar m-a pupat si m-a stransa in brate.
ce sa fac? nu as vrea sa ma bag prea mult in seama
as dori mai multe idei ca sa am de unde alege
va rog multsad

4 răspunsuri:
| Princess_6005 a răspuns:

Trimite-i un mesaj, suna-l, vorbeste de mess. Vorbeste ca aveti o idee de iesire cu toti prienteni la film la un monopoly. Intreaba-l daca e adevarat ceva.

| sara_3009 a răspuns:

Fii impreuna cu el cine stie poate si el te place pune pe cineva de incredere sa il intrebe daca te place

| kittyoanaandreescu explică:

Am uitat sa specific.am id ul lui de un an in lista si doar de Paste si de 8 martie mi-a scris

| ionasciuc a răspuns:

Incearca sa ii acorzi atentie, inainte de a merge sa te plimbi inbracate cool, sexi, si sa pui in vedere partile tale bune... apropo dupa ce zici varsta iti mai continui raspunsul.