| Mihaellla a întrebat:

Buna TPU kiss
Am si eu o mica problemuta :-s prietenul meu m-a rugat sa fac sex cu el >:" si eu nu stiu inca ce sa fac. Adica, e un pas nou in viata unei fete tongue. Si as vrea sa il fac. Ca toata lumea stie ca o data si o data tot o sa se intample. Adica... vreau sa spun ca mie putin cam frica. Daca o sa raman insarcinata? Daca o sa se rupa prezervativul? O fata de 21 de ani mi-a zis ca ea cand a facut-o prima oara a vaut dureri de burta, ameteli, sangerari nazale. Si vreau sa imi spuneti si mie daca e adevarat. :-s. Am cautat si date despre "Totul despre sex" pe internet... si nu am gasit ciine stie ce oh go on. Va rog sa ma ajutati si pe mine :X

Dau fundooi gras laughing!
Multumesc din suflet kiss!

Răspuns Câştigător
| yvren a răspuns:

Intr-adevar e un pas imortant.gandeste-te ca daca te simti destul de matura sa faci acest pas trebuie sa fii destul de matura sa infrunti si posibilele consecinte. daca tu te simti pregatita fa-o.si daca consideri ca prietenul tau merita intr-adevar.si app chestia cu sangerarea nasului, ametelile sunt o mare prostie.intr-adevar e posibil sa te doara putin burta dar nimic mai mult.adevaratele dureri sunt in timpul actului sexual.

4 răspunsuri:
| MMadalina a răspuns:

In primul rand cati ani ai?
Inainte de ati incepe viata sexuala trebuie sa cunosti care sunt riscurile. Documenteaza-te foarte bine in legatura cu bolile cu transmitere sexuala si despre aparitia unei sarcini.Sunt o multime de site-uri care te pot ajuta.

Ps : daca nu ai cel putin 17 ani mai bine mai asteapta!

O zi buna!happy

| LavsKitty a răspuns:

Cati ani ai? happy Si eu am aceeasi "problema" si nu stiu ce sa faaac I don't want to see rolling on the floor)).

| salvamarcostinesti a răspuns:

Stai linistita ca nu se intampla nimic. eu am dezvirginat o fata acum 2 saptamani sa zic.de 19 ani si nu s-a intamplat nimic. doar ca o sa te doara un pic la inceput pana isi face rodajul tongue si o sa ai rusine asa la inceput. dar nu se intampla nimic stai linistita :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa este, un pas important in viata fiecaruia.Numai tu poti decide asta. Odata pasul facut, nu mai poti da inapoi.In ce priveste starea de atunci,de la momentul respectiv,depinde in mare masura de comportamentul lui, daca este mai romantic sau mai agresiv, etc.Mult noroc.