| availablehandyman a întrebat:

am si eu o nelamurire am facut sex cu cea mai buna prietena (AMICA) care o cunosteam de cand eram mici si ea s-a dat la mine... m-a chemat la ea sa vedem un film era singura acasa si s-a dat la mine, si am facut sex cu ea, si acum cand ma intalnesc cu ea nu vrea sa mai vorbeasca cu mine, cand ma intalnesc cu ea se fereste de mine! mie mi se pare ai fi rusine de mine! voi ce credeti!?

11 răspunsuri:
| ynna93 a răspuns:

Daca ii era rusine nu se mai dadea la tine. Ideea e ca poate ea facand asta astepta ceva mai mult de la tine. Poate o relatie, poate a crezut ca daca face asta cu tine, tu ai sa-i propui sa aveti o relatie. Ia gandeste-te!

| availablehandyman explică:

Ok multumesc de ajutor!

| supradozadenebunie5 a răspuns:

Da ii este rusine si probabil regreta ceea ce a facut, nu stiu ce fel de persoana este ca sa pot sa imi dau cu parerea dar ai putea sa o opresti si sa o intrebi daca regreta ceea ce a facut, de ce se fereste de tine, de ce a mai facut pasul ala daca acum a ajuns sa fuga de tine. Parerea mea este sa discuti cu ea este singura rezolvare doar ea poate sa iti dea raspunsul

| jessikz0r a răspuns:

Ii este rusine, crede ca tu o vezi acum cu alti ochi, daca ti-e draga catusi de putin, explica-i situatia, cu tupeu, fi barbat! Succes.

| JustMe34 a răspuns:

E o curva.Scuze dar asa e.Acum tot ea face pe victima ca si cum e vina ta.Se fereste din motivul ca tu sa crezi ca n-a vrut sa se culce cu tine. Uneori fetele sunt putin cam smechere smug Ai grija ce faci cu alte prietene bunewinking

| AAMTeq a răspuns:

Poate vrea o relatie serioasa cu tine, si daca tu nu i`ai propus nimic, regreta ce a facut.

| Pozitivciik a răspuns:

Cum sati spum eu cred ca ea doar doreste a fi un baiat care sa vb cu ea sa zica c nu intentionat sau ceva de genul asta, sau cred ca ea se gandeste ca tu poti sa divulgi toate aceste intamplari tuturor si sa o faci de rusine, tu doar vb cu ea si spune-i c accedental si ca de aceasta nu va sti nimeni sau ceva de genul asa doar ca so convingi c nu trebuie sai fie rusine sau sa se fereasca de tine.
Ce sa faci asa-i viata se mai intampla si lucruri ne fuse in plan.
Tu fii un om serios si nu un papa-lapte care sa se laude la toti.
Succes! Astai bine c ai asa prietene, trenbuie sa le respecti!

| alkhymeia a răspuns:

Il ai prea mic si fuge de tine

| availablehandyman explică (pentru alkhymeia):

M-ai controlat cumva si nu stiu eu?

| alkhymeia a răspuns:

Ai vrea tu...calmeaza-te, nu te mai stresa ca femeile din orice

| availablehandyman explică (pentru alkhymeia):

Pai te-am intrebat! nu m-am stersat