| dokrin a întrebat:

Am si eu o nelamurire... duminica am facut sex cu prietenul meu dar nu ne-am protejat(nu s-a intamplat sa ajaculeze in mine sau cv...el ii foarte atent cu toate) si de ieri am vazut pe chilot o pata maronie asa cum mi.ar veni menstruatia si pe langa pata aia ii cum ar fi apa. ceva ud si transparent si sunt speriata ca ar putea fi ceva! Va rog lamuriti-ma

9 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Stai linistita ca insarcinata nu cred ca esti, ti-a venit menstruatia sau trebuie sa iti vina

| SilentStriker a răspuns:

Bai frate, de ce tot vorbiti fara sa stiti? Daca nu a ejaculat nu se intampla nimic?!? Ati auzit de lichidul pre-ejaculator?

Cat despre cea care a pus intrebarea, te duci te f*** si apoi vi aici si pui intrebare daca ramai insarcinata? Unde oricine poate raspunde ce vrea?
Trebuia sa te documentezi inainte sa faci asta, nu numai ca poti ramane insarcinata, poti lua si nenumarate boli.

| Visitor a răspuns:

Daca sunt baiat nu ma pricet tare in asta dar daca ti-a venit menstruatia inseamna ca cu siguranta nu esti insarcinata!

| andreeaandreea922 a răspuns:

Nu te îngrijora. Nu e nimic grav uneori pot parea scurgeri.
Nu te va afecta cu nimic

| andreeaandreea922 a răspuns:

Nu te îngrijora. Nu e nimic grav uneori pot aparea scurgeri.
Nu te va afecta cu nimic

| ZeUs27 a răspuns:

Daca nu a ejaculat in tine nu-ti fie frica!

| Nemira96 a răspuns:

Daca nu a ejaculat nu se intampla nimic!

| alexrocko a răspuns:

Poate fi coincidenta. Te-ai pus cu fundul pe ceva rece si te-ai racit jos

| кαттĺ22 a răspuns:

Stai linistita! Poate ai racit la burta sau poate urmeaza sa iti vina menstruatia...sau poate ai facut pipi