| AleAleAle1111 a întrebat:

.deci pe 27 mi-a trecut menstruatia apoi pe 30 m-am culcat cu prietenul meu ...protejat cu prezervativ.tongue apoi pe 1straight face seara cand am fost la baie am vazut pe chiloti o pata rosie...si cand ma duc la baie ramane pe hartia igienica o culoare asa maronie stie cineva ce ar putea fi?:-s

4 răspunsuri:
| XxBlueRosexX a răspuns:

E doar putin sange de la menstruatie care a ramas pe peretele vaginului, asta mi se intampla si mie chiar si dupa 3 zile...nu trebuie sa te ingrijorezi e totul ok...doar data viitoare asteapta sa treaca maxim 3 4 zile inainte sa faci dragoste. multa sanatate

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

De obicei înainte şi după menstruaţie vaginul este mai "uscat", iar sângele respectiv a rămas "uscat" pe peretele vaginului.

În urma contactului sexual din 30, vaginul tău s-a lubrefiat mai mult decât de obicei, lucru care a ajutat la dizolvarea acelui sânge menstrual "uscat" ( rămas pe peretele vaginal ) şi acesta a fost eliminat prin acele scurgeri!

Nu ai de ce să te îngrijorezi, e ceva normal ca vaginul să se cureţe singur!

| xKathrinexD a răspuns:

A mai ramas ptin sange pe,, peretii'' vaginului. Nu este nimic grav!

| allysweet98 a răspuns:

Nu stiu sigur dar s-ar putea sa fie infectie urinara du-te la un medic si iti va spune cu exaxtitate