| Barbiiiiie a întrebat:

Buna TPU am si eu o nelamurire. mi-a aparut niste bubite.ca un fel de piscaturi de tantari. dar nu sunt psicaturi de tantari.am incercat cu solutie mentolata si tot nu'mi trec ce sa fac thinking

Răspuns Câştigător
| Deniisze a răspuns:

Pot fi de la caldura, in general asa se intampla. Ca sa scapi de ele foloseste unguentul 'Fluocinolon'. Il gasesti si la farmacie, nu este foarte scump. Te va ajuta sa scapi de bubite. Bafta!

7 răspunsuri:
| RXN a răspuns:

Mergi la dermatolog, el iti va spune si tratamentul.

| Libelle a răspuns:

Incearca sa dai cu Triderm.O fi o iritatie la ceva

| Al3xandru87 a răspuns:

Iti recomand sa mergi la un dermatolog daca pe corp in afara zonei genitale daca zona genitala happy recomand un doctor de la dermato-venerologie happy kiss:*

| adaanda a răspuns:

Eu folosesc un unguent Fucidin este extrem d bun pentru toate intepaturile de insecte, mi l-a recomandat un dermatolog f bun.

| Bibishorrrr a răspuns:

Poate ai varicela sau varsat de vant.

| compaq15 a răspuns:

,, mi-a aparut niste bubite '' rolling on the floor) vai de capu' tau.

| Dulcee_7372 a răspuns:

Poate sa fie intoxicatie dar nu pot sa zic sigur, daca nu-ti trec te duci la medic.