| CorNNeL a întrebat:

Revenisesi laughing am o problema cu microfonu, am windows 7 ultimate, si casca cu microfon atasat. Ei, nu merge microfonu castile merg da nu merge microfonu, castile sunt noi, si va asigur ca microfonu nu-i stricat, Funda PLZ PS. scuzati categoria, dar e cea mai vizitata si am nevoie urgent de un raspuns happy

Răspuns Câştigător
| georgedanielc a răspuns:

Da, reglajele din sunet

5 răspunsuri:
| T7uk a răspuns:

Microfonul il pui in fata sau in spate?

| CorNNeL explică (pentru T7uk):

In spatehappy

| Amilik a răspuns (pentru CorNNeL):

Daca il bagi in spate ai grija sa il bagi in slotul roz care este pentru microfon.

| CorNNeL explică (pentru Amilik):

Stiu frate, sunt bagate bine, cinev mi-a zis ca e de la sunet e adevarat?

| CorNNeL explică (pentru georgedanielc):

Da, mersi am reusit mersi primesti FUNDA!

| georgedanielc a răspuns (pentru CorNNeL):

Da, reglajele din sunet