| DeeDee01 a întrebat:

am si eu o problema, am fost intr-o tabara acum o luna si ceva si m-am indragostit de un baiat si am petrecut clipe minunate impreuna am stat noaptea la rau si ne uitam la stele si vorbeam si multe alte chestii, dar el e din Cluj si nu comunicam decat pe mess si la telefon si mi-a zis ca trebuie sa vina in Bucuresti acum in septembrie dar vreau si eu un status de dor ca sa il vada si el inainte sa vina, dar vreau ceva original si nu despre fite si altceva, sa fie frumos! Dau FUNDA celui care gaseste cele mai frumoase. Thanks love struck :*.

Răspuns Câştigător
| larissuka a răspuns:

E aşa frumos când călătoreşti noaptea şi este cineva care stă treaz doar ca să te aştepte. ♥, Noi: 2 nebuni ce n-am ştiut să ne înţelegem
Lumea: un sanatoriu din care nu ştim ce să alegem love struck, Caut prin noapte, te numesc prin soapte. te sarut prin gand, te doresc visand! adorm cu tine-n gand, te iubesc visand! Ador diminetile cu tine.Te ador pe tine!,
Cat timp am fost cu tine n-am simtit ca mi-a fost greu! ♥
Ne tinem de mana si privim in fata, cand ne'avem unul pe altul, restul n-are importanta.♥
sper sa iti placa

2 răspunsuri:
| Reek54 a răspuns:

Este frumos ca inca mai exista iubirea adevarata.
Cu statusuri nu te prea pot ajuta, au facut-o ceilalti, ma pricepeam si eu.dar cand eram mai mic si mai nebun dupa fete.

| clorhidrat a răspuns:

Nu pot sa dorm si ingerasul mi-a spus sa ma gandesc la ceea cei mai frumos in viata mea. M-am gandit la tine pentru ca viata mea esti TU…’MiSs_YoU ///// http://www.statusuridragoste.ro/statusuri-de-dor