| Alex9595 a întrebat:

Am si o problema. Asta vara am cunoscut o fata de care m-am indragostit. Atunci ea nu ma placea asa ca am ramas prieteni. Pe parcus am devenit cei mai buni prieteni. Intr-o seara ea mi-a spus ca s-a indragostit de un baiat, mie mi s-a parut normal. Dupa ceva timp am inceput sa-mi dau seama ca sunt eu, si m-am indragostit si eu de ea... Intr-o seara am convinso sa recunoasca ca ma place. A doua zi nu m-am gandit decat la ea.Am uitat sa spun ca ne-am cunscut la tara (in sat la bunici mei) iar eu sunt din bucuresti si ca ea a plecat dupain italiasad... Noi am vorbit prin mess tot timpul acesta. Sa continu: Am ajuns acasa de la scoala si am vb despre asta si i-am spus si eu ca-mi place de ea. Am ajuns sa fim impreuna iar de 2 zile nu pot dormi noaptea(ma gandesc doar la ea). Eu o iubesc enorm si vreau sa tinem relatia mult.
Astazi cand nu vorbeam cu ea pur si simplu ma uitam la o poza cu ea si mi s-a facut foarte rau( imi este foarte dor de ea). Intrebarea este cum pot face sa tinem relatia asta cat mai mult si cum sa mai treaca din durerea asta. Avand in vedere ca nu pot sa dorm noaptea de dorul ei.:X.Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| alexutzaalitza a răspuns:

Puteti sa tineti relatia dar nu trebuie sa fi chiar asa de disperat stiu ca o iubesti dar ia-o mai moale daca si ea te iubeste prin orice probleme veti trece orice circumstante veti fi impreuna. Bafta.

7 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Ea nu se va mai intoarce in Italia? Puteti doar sa comunicati asa.

| mona a răspuns:

O puteti tine daca va doriti amandoi acelasi lucru, cand aveti timp stati de vorba pe mess, va puteti vedea prin webcam si daca iti permiti o poti vizita in Italia

| spaima1aricilor a răspuns:

Fa-i un copil, dureaza forever

| ursachy a răspuns:

Ai grija sa nu intalneasca vreun broscar ca-i groasa rau daca intalneste

| bety18 a răspuns:

Eu am avut o relatie la distanta.care nu a durat decat 2 luniwinking daca, chiar va iubiti si vreti amn2 k relatia asta sa dureze tine.ti cat mai mult legaturawinking...si durerea asta iti va trece cu timpul, caand deja o sa aveti o relatie de ceva luni.winking.si ea presupun ca vine vara in romania.nu? si va vedeti atunci.dar pana atunci incearca sa ti cat mai mlt legatura cu ea si la telefon si pe mess.winking ai sa vezi k o sa fie totul okwinking...
succes.sa va tinaa cat mai multt relatia.winking.si sa fiti fericiti big grin

| Alex9595 explică:

Lolly da se intoarce doar varasad...

| Serapis_Asius_1989 a răspuns:

Uit-o, cand vine incearca ceva, daca nu vine, viata merge mai departe, relatia la distanta nu merge, e abureala. Esti tanar, nu iti pierde timpul pentru nimic.