| BloodxD a întrebat:

Buna TPU`! Am si eu o problemastraight face Am fundul foarte mare, ma rog sunt mai plinuta, dar am fundu` neobisnuit de mare. Mie imi place cum e, dar toata lumea face misto de mine, si sincer m`am saturat

Ce pot face s slabesc la picioare, implicit la fund?:*...

Funda

Răspuns Câştigător
| Crisu_7532 a răspuns:

Pai, daca tie iti place fundul tau, de ce sa-l "strici" doar pentru ca fac altii misto?!
daca spuneai ca te deranjeaza marimea fundului, intelegeam... dar pe tine te deranjeaza doar ce zic altii., de fapt, iti place fundul tau.
cel mai important este sa fii tu multumita cu tine insati. ce conteaza ce zic altii?!
totusi, daca esti atat de deranjata de misto-urile altora, impune-ti un regim: renunta la mancaruri prajite, mancare de tip fast-food, sucuri acidulate, dulciuri si paine si fa mult sport. iesi la alergat, fa genuflexiuni si danseaza. acasa, in fata oglinzii, macar o ora pe zi. in felul asta te si distrezi si arzi si calorii. succes.

5 răspunsuri:
| oAnna a răspuns:

laughing mie mi s-a parut amuzant...in fine fa sport si mananca mai putin decat de obicei happy

| denis260170 a răspuns:

Pai daca stai prin zona cu un hyper matket sau mall du-te si punete in acel scaun cu vibrati sau daca vrei o ora maxim 2 alearga sper sa te ajute

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand sa nu te mai intreseze parerea altora si in al doilea rand fa sport. o sa te simti mai bine

| Andrutsa_3014 a răspuns:

Nimeni nu`i perfect:X

nu trebuie sa bagi in seama toti idioti:*

incearca sa cobori scarile si sa le urci de mai multe ori pe zi

tine si un regim

sper sa te ajute

| frumusikalove a răspuns:

Fa si tu sport in diecare zi de 2 3 ori pe zi funda?