| dark1angel a întrebat:

Exerctitiile pentru fund slabesc fundul?

Răspuns Câştigător
| Irinnaaa a răspuns:

...Nu. Tonifica muschii, prin urmare acestia vor arata mai bine. Fundul tau va fi mai "bombat", rotund si ferm. E logic.

2 răspunsuri:
| Necron a răspuns:

Adica ard grasimea? Da si nu. Da pentru ca ard un mic numar de calorii, topesc grasimea din tot corpul, si nu pentru ca topesc din tot corpul, nu numai din zona fesierilor. Exercitiile pentru fese tonifiaza musculatura, vei arata mai bine, dar pentru a se vedea rezultatul exercitiilor trebuie sa faci sport aerob.