| The4Ever a întrebat:

Am o problema care nu prea imi place si anume ca am fundul mare si picioarele mai cu grasime dar in rest sunt potrivit, are cineva idei cum pot slabi la fund si picioare? Am 13 ani(peste 5luni fac 14).
Nu am problema ca rade cineva de mine, dar chiar nu imi place.

Răspuns Câştigător
| onasis1961 a răspuns:

Pentru picioare şi fese cel mai bun, este mersul pe bicicletă, normală sau medicinală!

5 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Genoflexiuni happy

| WR104 a răspuns:

Alearga si sari coarda eventual as ao sa slabesti cel mai rapid, succes!

| Nickname1890 a răspuns:

Slabesti la fel cum ai slabi si daca ai fi grasa peste tot.

Dieta + sport! Si prin sport ma refer la alergare sau mers pe bicicleta (afara sa in sala de fitness)

| NoNameHelpYou a răspuns:

DA incearca sa manci citrice timp de 2 3 luni nu tare multe si sa faci exerciti de alerga max 3 4 km daca nu cauta pe net fitness si incearca sa faci acasa sau in timpul liber. am avut si eu o vecina asa si acum este este BEUTIFUL dar e cu altul! @_!

| Alexutza1312 a răspuns:

Incearca sa faci exercitii fizice in fiecare zi timp de 30min., sa te plimbi cu bicicleta, rolele si practica un sport, asa ca un hobby pentru a te mentine in forma.Succes!