| Edduard a întrebat:

Am si eu o problema cu o fata pe care o iubesc foarte mult si as vrea ca sa ii dovedesc asta intr-un mmod foarte original adica sa fie ceva foarte special. Fata este rusinoasa si cam indecisa si as vrea sa ii fac o surpriza placuta! Dau funda pentru cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| AndruţHere a răspuns:

15 ani, zici? Păi, dacă încerci faza cu seara romantică, o să creadă că o foloseşti.binee,asta doar în cazul în care fata mai este virgină.În cazul în care nu mai este, da, poţi face şi asta.Ai putea să pozezi şi tu în genul de băiat timid,care place o fată.Ai spus că o iubeşti,nu că o placi... încearcă să dai naştere unei poveşti de iubire, nu pur şi simplu unei relaţii de o săptămână, zic.Cam asta-i părerea mea, sper că te-a autat.

5 răspunsuri:
| AndruţHere a răspuns:

Câţi ani aveţi? Vreau să ştiu ca să pot răspundethinking

| Edduard explică (pentru AndruţHere):

15 ani amn2tongue

| Edduard explică (pentru AndruţHere):

15 ani avem amandoitongue

| Prochill a răspuns:

Daca v-ati inceput viata sexuala iti dau un sfat care merge,Cheamo la tine acasa cand esti singur ia o sticla de vin rosu, intinde pe pat un cearceaf alb petale de trandafir fa in forma de inimioara serveste cel putin tu un pahar de vin rosu, urco in pat sarut-o asa tandru pe purta pe coapse etc. dpa care treceti la treaba si dpa ce terminati spune-i ca ti-ai dat drumu in ea o sa fie o senzatie ff placuta tie si ei foarte proasta.

| cretscretscrets a răspuns:

Foarte usor...fetele sunt foarte usor de impresionat. poti sa faci mai multe chestii.fa-i cadouri (marunte) {gen: un trandafir} in zile obisnuite, nu doar la sarbatori. spune-i ca o iubesti oricand.si de fata cu prietenii tai, fi grijuliu, apar-o de fiecare data cand e nevoie(fetelor nu le plac lasii), sarut-o pe frunte(personal, ador asta