| anonim78 a întrebat:

El spune ca ma iubeste... dar nu ma crede pe mine ca il iubesc.si vrea sa ii dovedesc...cum pot sa ii dovedesc? Eu il iubesc prea mult.

6 răspunsuri:
| NoMore a răspuns:

O relatie e bazata pe incredere. Daca nu crede ca il iubesti, de ce nu-si gaseste pe cineva care sa-l iubeasca... sau sa-l convinga? Oamenilor de genul asta nu pre apoti sa le-o dovedesti in niciun fel. Gaseste-ti unul care sa nu ceara dovezi. E parerea... pentru ca eu in locul tau m-as fi saturat.

| Yume_2563 a răspuns:

Da-i un mic pupic pe buze... fara ca el sa se astepte...sau pe obraz ^-^.

| Georiflame a răspuns:

Cum sa ii dovedesti? Pai... daca nu esti orgolioasa de fel, trebuie sa isi dea seama ca il iubesi, pentru ca ar trebui sa il cauti, sa ii dai atentie, sa te porti frumos cu el mai ales de fata cu prietenii lui. Daca faci toate astea si el zice acelasi lucru, ca nu il iubesti, inseamna ca vrea sa ii demonstrezi altfel, adica prin relatii sexuale ( asta daca stii tu ca a batut vreun apropowinking ). Acum nu te sfatuiesc sa ii demonstrezi prin relatii sexuale laughing... deci se poate sa iti zica asa doar sa te convinga sa ii "demonstrezi".
Ai grija de tine. :* >big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand un baiat iti spune sa ii dovedesti ca il iubesti inseamna ca vrea ce vor baietiilaughing. Dar cum tu nu esti pregatita ii vei cere lui sa iti dovedeasca asteptandu-te. El se plictiseste sa te astepte si iti da papucii

| v3r54c3 a răspuns:

Poate vrea sa ai dovedesti in mod natural

| mihaela_4212 a răspuns:

Poate vrea sa ii dovedesti, natural...sau parerea mea. furandu. i mai multi pupici...:.